Pojedynek z Totolotek w każdą środę o 12:00 na Twitterze

Czy są tu jacyś kowboje z refleksem i wiedzą o sporcie?

W każdą środę, w samo południe, na Twiterze Totolotek będzie zadawał pytanie z wiedzy o sporcie.

Wygrywa pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi. Nagrodami będą drobne upominki od Totolotka

Nasz Twitter jest za mały nawet na dwóch kowbojów, dlatego wygra najszybszy, który udzieli poprawnej odpowiedzi. Każdy zwycięzca zgarnie drobny upominek od Totolotka!

Konkurs przeprowadzany jest na profilu TotolotekPL w portalu społecznościowym Twitter. Uczestnikiem konkursu może być wyłącznie pełnoletni obywatel Polski.

Aby wziąć udział w quizie, należy:

1. Zostać Obserwującym naszego profilu na Twitterze (TotolotekPL).
2. Upewnić się, że posiada się publiczny profil na Twitterze (bez „kłódki”, która uniemożliwia nam odczytanie odpowiedzi).
3. W odpowiedzi na naszego tweeta jak najszybciej podać poprawną odpowiedź na pytanie, które punktualnie o 12:00 pojawi się na naszym twitterowym profilu w każdą środę.
Wyniki konkursu będą ogłaszane najpóźniej do końca następnego dnia po konkursie (czyt. w każdy czwartek, do północy). Każdy wyłoniony zwycięzca powinien skontaktować się z jednym z kont Totolotka w serwisach społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram) w celu odbioru nagrody.
Życzymy powodzenia, spotykamy się w środę, w samo południe!

DARMOWY BONUS 20 PLN W TOTOLOTKU PRZYZNANY ZOSTANIE KAŻDEJ NOWEJ OSOBIE REJESTRUJĄCEJ SIĘ PRZEZ NASZ PORTAL.

O bonus nie trzeba się ubiegać – pojawi się on automatycznie na naszym koncie. Jest to darmowe 20 PLN przyznawane w formie freebetu.

Pamiętaj! Bonus otrzymasz tylko poprzez rejestrację przez TEN link.

Nie musisz dokonywać depozytu, a więc nic nie tracisz. Masz możliwość zagrania ryzykownego AKO za 20 PLN, których nie zapłacisz.

Oczywiście jeżeli spodoba Ci się oferta Totolotka jak najbardziej dokonaj dalszego depozytu i skorzystaj z innych bonusów dla nowych graczy!

Już za samo otwarcie konta otrzymasz w Totolotku darmowy zakład Freebet 10zł 20 zł na grę. Jest to specjalna promocja,tylko dla użytkowników LegalnyBukmacher.com Dodatkowo dla użytkowników aplikacji mobilnej Totolotek – podwyższenie wygranej o 6% + freebet 5 PLN za pierwszy mobilny kupon

Aby zagrać freebet zaznacz pole „Bonus” i wybierz bonus z listy

Nigdzie nie znajdziesz takiej oferty powitalnej – sprawdź teraz!

 

Zasady promocji „Bonus Powitalny 700 zł na start + 20 zł freebet”!

BONUS 100% OD PIERWSZEJ WPŁATY:

 

• Otrzymasz Bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 700 zł
• Minimalna wpłata by otrzymać bonus to 20 zł
• Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszej wpłaty, ale udział w promocji rozpoczynasz z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusa)
• Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu

WYMAGANY OBRÓT : 3 X (BONUS + DEPOZYT):

• Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej
3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
• Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
• Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
• Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
• Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa) lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00)  nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.

 

BONUS 20 ZŁ FREEBET!

 

Dodatkowo za otwarcie konta w serwisie Totolotek i po jego aktywacji, otrzymasz darmowy Freebet 20 zł do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie. Kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 1,50 z bez warunku obrotowego.

 

Kwota posiadanego Bonusu widoczna jest na saldzie Bonus (bonus na grę nie jest wliczony do salda głównego). Bonus może być wykorzystany wyłącznie na zawarcie zakładów bukmacherskich, stąd nie podlega bezpośredniej wypłacie lub przeniesieniu na saldo główne.

FREE BET 5 PLN ZA PIERWSZY MOBILNY ZAKŁAD!

Dla wszystkich użytkowników aplikacji mobilnej Totolotek przygotowaliśmy wyjątkowy bonus – podwyższenie wygranej o 6%!. Dodatkowo za pierwszy kupon zagrany w aplikacji mobilnej dostaniesz freebet 5 pln!!
• Zakład za Bonus musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem minimalnym 1,50.
• Bonus „Freebet 5 za pierwszy mobilny zakład” nie posiada warunków obrotu bonusowej kwoty.
• Czas na wykorzystanie bonus wynosi 30 dni liczony od dnia przyznania bonusu. Po tym terminie środki bonusowe przyznane w ramach bonusu „Freebet 5 zł za pierwszy mobilny zakład” zostaną wyzerowane.
• Promocja skierowana to obecnych jak i nowo zarejestrowanych użytkowników serwisu Totolotek
Pojedynek z Totolotek w każdą środę o 12:00 na Twitterze
5 (100%) 7 votes

Comments are closed.